Hlášení rozhlasu

Vážení splouobčané a milé děti. Klub rodičů a přátel školy ve Vávrovicích Vás zve tento v pátek 27. října 2017 od 18 hodin do parku ve Vávrovicích. Všechny odvážlivce zveme na večerní stezku odvahy.Čeká na Vás spousta úkolů, nutností je lampión, lucernička, případně baterka! Dále připomínáme, že v pondělí 30. října 2017 budou na obvyklých místech přistaveny velkoobjemové kontejnéry na bioodpad.

Vážení spoluobčané SDH Držkovice pořádá v sobotu 7. října v kulturním domě v Držkovicích posezení s cimbálovkou OPAVŠTÍ HUDCI začátek je v 19:00 hodin. Občerstvení je zajištěno. Vstupné dobrovolné. Dále upozorňujeme, že pokud chcete popelnici na bioodpat je nutné zvova vyplnit na internetových stránkách obce přihlášku, popřípadě odevzdat přihlášku na úřadě městské části .

Vážení spoluobčané v pondělí 2.10.2017 bude v době od 15:00 do 18:00 hodin na úřadě MČ Vávovice přítomen zástupce katastrálního úřadu Opava a to v souvislosti s prováděnou revizí údajů katastru nemovitostí v katastrálním území Palhanec.

Vážení spoluobčané, restaurace Sokolovna ve Vávrovicích Vás zve tuto sobotu i neděli (2 - 3.9. 2017) do areálu sokolovny ve Vávrovicích na první PIVNÍ SLAVNOSTI. Připraveno je pro Vás bohaté občerstvení, široká nabídka piv, různé soutěže i zábava pro děti.

Vážení spoluobčané zastupitelé městské části Vávrovice Vás i Vaše známé zvou 26.8.2017 na již 15. slavnosti, které se letos konají na fotbalovém hřišti na Palhanci. Připraven je pro Vás celodenní program plný zábavy. Pro děti jsou připraveny dětské dožínky.

Vážení spoluobčané TJ Palhanec zve všechny děti v sobotu 12.8.2017 na VELKÝ DĚTSKÝ DEN. Akce začíná ve 14:00 hodin na fotbalovém hřišti na Palhanci. Děti se mohou těšit na spoustu zábavy. Veškeré atrakce mají děti zdarma. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané v sobotu 29.7.2017 v 17 hodin se uskuteční exhibiční utkání BOBO team versus GALUS team. Připomeneme si již 20. výročí úmrtí Václava Laiferta. Srdečně Vás zvou organizátoři.

Vážení spoluobčané připomínáme, že na sobotu 22.7.2017 pro Vás naše občanská sdružení připravila tyto tři akce. Na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích proběhne již 8. ročník turnaje v malé kopané. Turnaj začíná ráno od 8:30 hodin. Akci pořádá FK Nova Vávrovice. Další akci pro Vás připravili Hasiči z Palhance, kteří pořádají TROKIÁDU netradičních plavidel. Start je ve 13:00 hodin v sokolovně ve Vávrovicích a cílovou stanicí je stavidlo náhonu nad mlýnem Herber vedle hasičského areálu na Palhanci. Večer se můžete zastavit do areálu sokolovny ve Vávrovicích kde se od 20:00 hodin koná taneční zábava se skupinou MARATON. Akci pro Vás připravila TJ Sokol Vávrovice.Na Vaši účast se těší všichni pořadatelé.

Vážení spoluobčané připomínáme, že v sobotu 15.7.2017 pro Vás PARTA HIC Z VÁVROVIC připravila zábavnou soutěž v rybářském pětiboji. Akce začíná ve 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích.

1 | 2 | 3 | 4

Strana 1

Další >

2 z 4