Hlášení rozhlasu

Vážení spoluobčané TJ PALHANEC Vás zve v sobotu 24. 8. 2019 ve 14 hodin na VELKÝ DEN NA PALHANCI. Pro děti bude přiravena spousta zábavných atrakcí a kolotoče. VEŠKERÉ ATRAKCE mají děti ZDARMA! Akce se koná na fotbalovém hřišti TJ Palhanec. Připraveno je pro všechny také občerstvení.

Vážení spoluobčané sobotu 20.7.2019 od 16 hod proběhne exhibiční fotbalové utkání BOBO TÝMU proti GALUS TÝMU k výročí úmrtí Václava Laiferta.Utkání proběhne na hřišti FK NOVA Vávrovice.Pro děti bude připraven vodní fotbálek a skákací hrad.Pro dospělé bude připravené vychlazené pivinko,luxusní makrely a grilované klobásy.Ze srdce Vás zvou pořadatelé. Večer Vás srdečně zve TJ Sokol od 20:00 hodin na taneční zábavu se skupinou MARATON.Akce se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Těšit se můžete na skladby z let 1979 - 2019.

Vážení spoluobčané Rybářská parta Hic z Vávrovice, Vás zve na 4.ročník Rybářského pětiboje, který se koná v sobotu 13. června 2019 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích.

Vážení spoluobčané, restaurace sokolovna ve Vávrovicích Vás zve v pátek 5. července a v sobotu 6. července na PIVNÍ SLAVNOSTI čeká na Vás bohaté občerstvení, široká nabídka piv, grilované speciality a atrakce pro děti. Akce začínají v pátek od 16 a v sobotu od 15 hodin. Vstup je zdarma.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic Vás srdečně zve na tradiční neckyádu, která se pořádá v sobotu 22.6.2019. Start plavidel můžete sledovat od 14:00 hodin na mostě v Držkovicích a cílovou stanicí je areál Sokolovny ve Vávrovicích. Kde je pro Vás i všechny děti připraven bohatý zábavný program. Můžete se těšit na vyhlášení plavidel, výpravnou pohádku pro děti, malování na obličej, pouťové atrakce a také dětské kolotoče. Jako třešnička je pro děti přichystána zábavná pěna.( Doporučujeme vzít pro děti náhradní oblečení) Dále Vás chceme informovat o plánovaném leteckém ošetření zemědělských ploch na území městské části Vávrovice, které proběhne ve dvou aplikacích. Termín první aplikace bude pravděpodobně v pondělí 24. června, případně v úterý 25. června a to v závislosti na povětrnostních podmínkách. Druhá aplikace bude provedena 7 až 10 dnů po první aplikaci. Aplikovaný prostředek není nebezpečný pro člověka ani není toxický pro včely, zvěř, vodní organizmy a podobně.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic pořádá v sobotu 8.6.2019 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích další kolo MSP2019 v požárním sportu. Přijďte fandit a podpořit naše hasiče. Dále jste zváni v sobotu večer na taneční zábavu se skupinou MARATON. Akce začíná v 19:00 hodin v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Dále upozorňujeme všechny občany, že od pondělí 10.6.19 do neděle 16.6.19 bude v celé městské části probíhat odečet plynoměrů .

Vážení spoluobčané, v sobotu 1. června 2019 jste zváni na tyto pořádané akce. V Držkovicích je pro Vás i Vaše děti připraveno od 14 zábavné odpoledne. Akci pořádají hasiči, rybáři, klub rodičů ze základní školy a úřad městské části. Dále jste zváni na Palhanec, kde pro Vás od 14:30 hodin hasiči z Palhance připravili kácení Májky. Akce proběhne před hasičskou zbrojnicí na Palhanci.

Vážení spoluobčané sbor dobrovolných hasičů z Palhance Vás srdečně zve v sobotu 27. dubna na Stavění Máje. Akce začíná ve 14:30 hodin u hasičské zbrojnice na Palhanci. Dále jste zváni v úterý 30. dubna do areálu sokolovny ve Vávrovicích, kde se od 16 hodin koná Pálení čarodějnic. Sraz čarodějnic je v 16 hodin u Sokolovny. Můžete se těšit na soutěž o nejlepší masku, opékání párků a různé soutěže. Pro zábavu bude hrát skupina MISTRÁL. Těší se na Vás pořadatelé.

Vážení spoluobčané tuto sobotu je připraven pro Vás i Vaše děti v kulturním domě v Držkovicích Dětský karneval. Čeká na Vás vystoupení kouzelníka a dětská zábava. Začátek akce je v 15:00 hodin. Dále jste zvání na posezení s harmonikářem, které se koná v Sokolovně ve Vávrovicích od 19:00 hodin. Také všem zájemcům o společenskou zábavu a bohatou tombolu oznamujeme, že stále jsou k dispozici lístky na obecní ples, který se koná příští sobotu 23.2:2019 v Sokolovně ve Vávrovicích.

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 9