Hlášení rozhlasu

Vážení spoluobčané, informujeme, že první vývoz bio popelnic bude v úterý 16.10.2018. Další vývoz bude každý sudý týden v úterý. Plánovaný je celoroční vývoz. Stávající staré bio popelnice a kontejnéry se vyváží stejně jako doposud.

Vážení spoluobčané, rozvoz biopopelnic v Držkovicích na Palhanci a na Karlovci bude zahájen ve středu 3.října od 14:00 hodin. Biopopelnice se rozdělují žadatelům podle žádostí z první etapy. Rozvoz biopopelnic ve Vávrovicích bude zahájen ve čtvrtek 4.října od 14:00 hodin.

Sbor dobrovolných hasičů Držkovice Vás srdečně zve v sobotu 29. září. 2018 od 19:00 hod do v Kulturního domu v Držkovicích na POSEZENÍ U VÍNA S CIMBÁLOVOU MUZIKOU OPAVŠTÍ HUDCI. Drobné občerstvení ke stolům zajištěno.

Vážení spoluobčané, zastupitelé městské části Vávrovice Vás zvou v sobotu 25.srpna 2018 na 16. slavnosti, které se letos konají ve Vávrovicích. Začátek je ráno v 9:00 hodin u Základní školy ve Vávrovicích, kde proběhne slavnostní zasazení lípy a předání pamětních listů. Poté se slavnostním průvodem přesuneme do areálu Sokolovny, kde na Vás čeká další zábavný program. Těšíme se na Vás.

Vážení spoluobčané TJ Palhanec pořádá v sobotu 18.8.2018 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti na Palhanci VELKÝ DĚTSKÝ DEN. Čeká na Vás spousta zábavy i občerstvení. Zváni jsou všechny děti tak i rodiče. Veškeré atrakce jsou zdarma. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané FK Nova Vávrovice Vás zve v sobotu 4.8. 2018 od 9:00 hodin tradiční turnaj fotbalových zápasů NOVA Cup 2018. Dále Vás informujeme, že hasiči z Palhance, z technických důvodů ruší plánovanou TROKIÁDU.

Vážení spoluobčané, FK NOVA Vávrovice Vás zve v sobotu 28.7.2018 na fotbalové hřiště, kde se od 16:00 hodin koná Memoriál Václava Laiferta.Čeká na Vás exhibiční zápas GALUS team vs. BOBO team a pro děti je připraven bohatý zábavný program. Veškerý výtěžek z této akce bude použit na rehabilitační péči pro malého Rostíka Vegela, která není hrazena z veřejného pojištění. Dále FK Nova pořádá v sobotu 4.8. 2018 od 9:00 hodin tradiční turnaj fotbalových zápasů NOVA Cup 2018. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Staňte se i vy dárci, stačí když se účastníte.

Vážení spoluobčané Rybářská Parta Hic z Vávrovic srdečně zve všechny bez rozdílu věku a pohlaví, na 3. ročník úspěšné soutěže Rybářský pětiboj. Akce se uskuteční v sobotu 21. července.na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích. Prezentace soutěžících začne od 14:00. Od 20:00 hodin pro Vás připravila TJ Sokol Vávrovice taneční zábavu se skupinou Maraton, která se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Připraveno je pro Vás občerstvení i skvělá zábava. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané Hasiči z Držkovic Vás srdečně zvou na Mši Svatou, která se koná v sobotu 14.7.2018 v 15:30 hodin u kaple v Držkovicích. V případě nepříznivého počasí se mše koná v kulturním domě.Připraveno je pro Vás i pohoštění.

Restaurace sokolovna ve spolupráci s TJ Sokol Vávrovice Vás srdečně zve 6.-7. července na II. Vávrovické pivní slavnosti. Začátek akce v pátek 6. i v soboru 7.července je od 15:00 hodin. Připravena je pro Vás zábava formou hudebních vystoupení, různé soutěže, široká nabídka piv za přijatelné ceny, ale i bohaté občerstvení a spoustu uzenářských specialit mistra Ondřeje. Pro Vaše děti budou zajištěny zábavné atrakce. Na tuto akci mají děti vstup zdarma a dosplělí platí dobrovolně. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 7