Hlášení rozhlasu

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů Držkovice Vás zve na posezení u vína s cimbálovou muzikou Opavští Hudci. Akce se koná v sobotu 19.11.2019 od 19:00 hodin. Vstupné dobrovolné. Malé pohostění pro Vás máme zajištěno. Dále informujeme, že v pondělí 21.10.2019 budou na obvyklých místech přistaveny velkoobjemové kontejnéry na zahradní odpad.

Vážení spoluobčané, oznamujeme majitelům psů, že mohou využít hromadné čipování, které se uskuteční v Držkovicích v sobotu 12.října 2019 od 14 hodin. A ve Vávrovicích v neděli 13. října 2019 od 9 hodin, čipování se vždy provádí u nahlášených zájemců. Přihlášení na čipování provádějte telefonicky u paní Marty Pruskové na čísle 737 442 887

Vážení spoluobčané vedení úřadu a zastupitelé Vás zvou v sobotu 31.8.2019 na 17. Slavnosti naší městské části , které se v letoštním roce konají v hasičském areálu v Držkovicích. Připraven je pro Vás celodenní program plný zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Těšit se můžete i na tradiční bohatou tombolu a občerstvení.

Vážení spoluobčané TJ PALHANEC Vás zve v sobotu 24. 8. 2019 ve 14 hodin na VELKÝ DEN NA PALHANCI. Pro děti bude přiravena spousta zábavných atrakcí a kolotoče. VEŠKERÉ ATRAKCE mají děti ZDARMA! Akce se koná na fotbalovém hřišti TJ Palhanec. Připraveno je pro všechny také občerstvení.

Vážení spoluobčané sobotu 20.7.2019 od 16 hod proběhne exhibiční fotbalové utkání BOBO TÝMU proti GALUS TÝMU k výročí úmrtí Václava Laiferta.Utkání proběhne na hřišti FK NOVA Vávrovice.Pro děti bude připraven vodní fotbálek a skákací hrad.Pro dospělé bude připravené vychlazené pivinko,luxusní makrely a grilované klobásy.Ze srdce Vás zvou pořadatelé. Večer Vás srdečně zve TJ Sokol od 20:00 hodin na taneční zábavu se skupinou MARATON.Akce se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Těšit se můžete na skladby z let 1979 - 2019.

Vážení spoluobčané Rybářská parta Hic z Vávrovice, Vás zve na 4.ročník Rybářského pětiboje, který se koná v sobotu 13. června 2019 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích.

Vážení spoluobčané, restaurace sokolovna ve Vávrovicích Vás zve v pátek 5. července a v sobotu 6. července na PIVNÍ SLAVNOSTI čeká na Vás bohaté občerstvení, široká nabídka piv, grilované speciality a atrakce pro děti. Akce začínají v pátek od 16 a v sobotu od 15 hodin. Vstup je zdarma.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic Vás srdečně zve na tradiční neckyádu, která se pořádá v sobotu 22.6.2019. Start plavidel můžete sledovat od 14:00 hodin na mostě v Držkovicích a cílovou stanicí je areál Sokolovny ve Vávrovicích. Kde je pro Vás i všechny děti připraven bohatý zábavný program. Můžete se těšit na vyhlášení plavidel, výpravnou pohádku pro děti, malování na obličej, pouťové atrakce a také dětské kolotoče. Jako třešnička je pro děti přichystána zábavná pěna.( Doporučujeme vzít pro děti náhradní oblečení) Dále Vás chceme informovat o plánovaném leteckém ošetření zemědělských ploch na území městské části Vávrovice, které proběhne ve dvou aplikacích. Termín první aplikace bude pravděpodobně v pondělí 24. června, případně v úterý 25. června a to v závislosti na povětrnostních podmínkách. Druhá aplikace bude provedena 7 až 10 dnů po první aplikaci. Aplikovaný prostředek není nebezpečný pro člověka ani není toxický pro včely, zvěř, vodní organizmy a podobně.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic pořádá v sobotu 8.6.2019 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích další kolo MSP2019 v požárním sportu. Přijďte fandit a podpořit naše hasiče. Dále jste zváni v sobotu večer na taneční zábavu se skupinou MARATON. Akce začíná v 19:00 hodin v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Dále upozorňujeme všechny občany, že od pondělí 10.6.19 do neděle 16.6.19 bude v celé městské části probíhat odečet plynoměrů .

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 9