Hlášení rozhlasu

Vážení spoluobčané TJ Palhanec pořádá v sobotu 18.8.2018 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti na Palhanci VELKÝ DĚTSKÝ DEN. Čeká na Vás spousta zábavy i občerstvení. Zváni jsou všechny děti tak i rodiče. Veškeré atrakce jsou zdarma. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané FK Nova Vávrovice Vás zve v sobotu 4.8. 2018 od 9:00 hodin tradiční turnaj fotbalových zápasů NOVA Cup 2018. Dále Vás informujeme, že hasiči z Palhance, z technických důvodů ruší plánovanou TROKIÁDU.

Vážení spoluobčané, FK NOVA Vávrovice Vás zve v sobotu 28.7.2018 na fotbalové hřiště, kde se od 16:00 hodin koná Memoriál Václava Laiferta.Čeká na Vás exhibiční zápas GALUS team vs. BOBO team a pro děti je připraven bohatý zábavný program. Veškerý výtěžek z této akce bude použit na rehabilitační péči pro malého Rostíka Vegela, která není hrazena z veřejného pojištění. Dále FK Nova pořádá v sobotu 4.8. 2018 od 9:00 hodin tradiční turnaj fotbalových zápasů NOVA Cup 2018. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Staňte se i vy dárci, stačí když se účastníte.

Vážení spoluobčané Rybářská Parta Hic z Vávrovic srdečně zve všechny bez rozdílu věku a pohlaví, na 3. ročník úspěšné soutěže Rybářský pětiboj. Akce se uskuteční v sobotu 21. července.na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích. Prezentace soutěžících začne od 14:00. Od 20:00 hodin pro Vás připravila TJ Sokol Vávrovice taneční zábavu se skupinou Maraton, která se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Připraveno je pro Vás občerstvení i skvělá zábava. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané Hasiči z Držkovic Vás srdečně zvou na Mši Svatou, která se koná v sobotu 14.7.2018 v 15:30 hodin u kaple v Držkovicích. V případě nepříznivého počasí se mše koná v kulturním domě.Připraveno je pro Vás i pohoštění.

Restaurace sokolovna ve spolupráci s TJ Sokol Vávrovice Vás srdečně zve 6.-7. července na II. Vávrovické pivní slavnosti. Začátek akce v pátek 6. i v soboru 7.července je od 15:00 hodin. Připravena je pro Vás zábava formou hudebních vystoupení, různé soutěže, široká nabídka piv za přijatelné ceny, ale i bohaté občerstvení a spoustu uzenářských specialit mistra Ondřeje. Pro Vaše děti budou zajištěny zábavné atrakce. Na tuto akci mají děti vstup zdarma a dosplělí platí dobrovolně. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů Vávrovice Vás srdečně zve na tradiční NECKYÁDU, která se koná v sobotu 30. června 2018. Startuje se ve 14:00 hodin z pláže v polských Dzierskovicích. Konec plavby je v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Přijdte se podívat a společně vyhodnotit nejlepší plavidlo. Připravena je bohatá zábava i občerstvení pro Vás i Vaše děti. Na Vaši účast se těší hasiči z Vávrovic.

Vážení spoluobčané Klub rodičů a přátel školy ve Vávrovicích ve spolupráci s FK Nova Vávrovice Vás srdečně zvou v pátek 15.6.2018 na Benátskou noc, která se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Začátek akce je v 19:30 hodin. Celý výtěžek bude použit pro děti ZŠ a MŠ Vávrovice. Dále Vás Hasiči z Vávrovic srdečně zvou v sobotu 16.6.2018 od 14:00 hodin na fotbalové hřiště, kde se koná 4.kolo soutěže v požárním útoku. Můžete přijít podpořit naše družstva. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané, restaurace Sokolovna ve Vávrovicích ve spolupráci s TJ Sokol Vávrovice Vás i Vaše děti zve na Dětský den, který proběhne v sobotu 9.6.2018 od 14:00 hodin v areálu sokolovny.

Vážení spoluobčané, pokud máte zájem o společný výlet 23. května 2018 na Macochu, prohlídku zámku, nebo netradiční exkurzi do zvonařství může se nahlásit u paní Zdeňky Konečné na tel. čísle 721 157 804. Dále oznamujeme, že restaurace Sokolovna ve Vávrovicích, Vás zve tuto sobotu 19. května 2018 na první večer s harmonikou, kde máte možnost si i zazpívat. Za příznivého počasí se grilují makrely. Dále se pro naše děti v sokolovně chystá 9. června 2018 DĚTSKÝ DEN, kde budou připraveny soutěže a dětská diskotéka. Pro děti bude připraveno občerstvení formou párku a to zcela zdarma. Na večer se chystá Oldies diskotéka pro dospělé. ​Na akce Vás zve restaurace Sokolovna.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Strana 1

Další >

2 z 6