Zprávy

Všichni jste srdečně zváni na DĚTSKÝ KARNEVAL, který se koná v sobotu 17. března 2018 v sále Sokolovny ve Vávrovicích. Začátek je v 15:00 hodin. Na každého kdo přijde v masce, čeká odměna. Můžete se těšit na bohatou tombolu, spoustu zábavy i občerstvení. Na Vaši návštěvu se těší pořádající Klub rodičů a přátel školy ve Vávrovicích.​

Také v  letošním roce, proběhne hromadné očkování psů. V Držkovicích se očkování uskuteční v  pátek 13. dubna 2018  a to od  16:00 hodin. Objednávky je možné nahlásit u  paní Anny Fiedlerové. Ve Vávrovicích proběhne očkování v sobotu 15.

Medvěde, medvěde, kdopak tebe povede? Kdo tou naší obcí projde, ke každému domu dojde? Půjde se mnou vodník, víla, u každého rád zazpívá.To jdou naše děti obcí, s masopustem už se loučí. Mateřská škola ve Vávrovicích pořádá v úterý 13.2.2018 od 9:00 hodin MASOPUSTNÍ PRŮVOD naší obcí. Děti se těší na setkání s Vámi!

Vážení spoluobčané, vedení úřadu a zastupitelé si Vás dovolují pozvat na tradiční ples naší městské části Vávrovice.

Vážení spoluobčané, volební komise našeho okrsku nabízí nemohoucím občanům, kteří chtějí volit, možnost dovozu volební urny přímo do Vašeho domu. Kdo bude chtít tuto možnost využít, prosím nahlaste Vaše požadavky nejpozději do čtvrtku 25. ledna 2018 na úřadě městské části. Můžete i telefonicky na telefonní číslo 553 793 065.

Vážení spoluobčané, oznamujeme Vám, že tuto sobotu 6. 1. 2018 a v neděli 7.1. 2018 bude probíhat v naší městské části tradiční tříkrálovská sbírka. - Hasiči z Držkovic si Vás dovolují pozvat tuto sobotu 6. 1. 2018 od 20:00 hodin na tradiční ples do kulturního domu v Držkovicích. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Vážení spoluobčané dovolujeme si Vás touto cestou pozvat na již tradiční setkání občanů u vánočních stromů. A to v neděli 17.12.2017 v 17 h u základní školy ve Vávrovicích. V sobotu 23.12.2017 v 17 h v Držkovicích a na Štědrý den ve 14 hod u hasičské zbrojnice na Palhanci.

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 20