Zprávy

Přijdtě se podívat do areálu Sokolovny ve Vávrovicích, kde je pro Vás přpiravena 30.4.2019 od 16:00 hodin akce pálení čarodějnic. Celou pozvánku s programem najdete v příloze.

Vážení spoluobčané nabízíme v příloze ke stažení nové Okénko č:39, které najdete ve svých schránkách nejdříve o tomto víkendu.

Mateřská škola Vávrovice pořádá v úterý 5. března v dopoledních hodinách masopustní průvod obcí. Těší se na setkání s Vámi.

Klub rodičů a přátel školy ve spolupráci s úřadem městské části Vávrovice Vás zve na DĚTSKÝ KARNEVAL, který bude v sobotu 16.února 2019 od 15:00 hod kukturním domě v Držkovicích. Můžete se těšit na vystoupení kouzelníka a bohatou tombolu. Přijďte se s námi pobavit.

T. J. Sokol Vávrovice pořádá v sobotu 23. 3. 2019 od 13.00 hodin v Tenisovém centru Opava na Karlovecké ulici již tradiční turnaj v badmintonu – čtyřhra smíšených dvojic. Podmínka účasti v turnaji se nemění - alespoň jeden z páru musí mít trvalé bydliště v městské části Vávrovice (Držkovice, Karlovec, Palhanec, Vávrovice). Podrobnější informace budou zveřejněny před turnajem.

Vážení spoluobčané oznamujeme, že od pondělí 28. ledna 2019 začíná prodej lístků na obecní ples. Lísky je možno zakoupit na úřadě městské části v době úředních hodin. Na Vaši účast se těší zastupitelé.

Vážení spoluobčané, informuje Vás, že na základě smlouvy o provozování kanalizačního řádu v městské části Vávrovice uzavřené se Statutárním městem Opava se stává od 01.01.2019 společnost

Sbor dobrovolný hasičů Palhanec pořádá dne 12.1.2019 od 14:30 hodin u hasičské zbrojnice akci spal si svůj stromeček. Opékání párků pro děti zajištěno. Těší se na Vás pořadatelé.

Vážení splouobčané informujeme, že o tomto víkendu proběhne v naší městské části 3 královská sbírka.Dále Vás sbor dobrovolných hasičů Držkovice srdečně zve na tradiční hasičský ples, který se koná v sobotu 5. ledna 2019 od 20:00 hodin v kulturním domě v Držkovicích.

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 24