Zprávy

TJ PALHANEC pořádá v sobotu 24. 8. 2019 ve 14 hodin VELKÝ DEN NA PALHANCI. Atrakce pro děti: skákací hrad, aquazorbing, aquapaddler, metalické tetování, řetízkový kolotoč, střelba ze vzduchovek, jízda na koni, překážková dráha s mega skluzavkou, opičí dráha, agentura TOMINO…VEŠKERÉ ATRAKCE ZDARMA! Místo konání: hřiště TJ Palhanec. Připraveno je bohaté občerstvení (steaky, hranolky, bramboráky, párky v rohlíku…)

Vážení spoluobčané vedení úřadu a zastupitelé městské části Vávrovice Vás zvou na 17. slavnosti , které se v letoštním roce konají v hasičském areálu v Držkovicích. Připraven je celodenní program plný zábavy a soutěží pro děti i dospělé. Těšit se můžete na tradiční bohatou tombolu. Na Vaši přízeň se těší pořadatelé.

TJ Sokol Vávrovice Vás srdečně zve v sobotu 20.7.2019 od 20:00 hodin na taneční zábavu se skupinou MARATON.Akce se koná v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Těšit se můžete na skladby z let 1979 - 2019.

V sobotu 20.7.2019 od 16 hod proběhne exhibiční fotbalové utkání BOBO TÝMU proti GALUS TÝMU k výročí úmrtí Václava Laiferta.Utkání proběhne na hřišti FK NOVA Vávrovice.Pro děti bude připraven vodní fotbálek a skákací hrad.Pro dospělé bude připravené vychlazené pivinko,luxusní makrely a grilované klobásy.Ze srdce Vás zvou pořadatelé.

Úřad městské části Milostovice Vás zve na Cyrilometodějskou zahradní slavnost. Těšit se můžete na mši svatou, která se koná 5.června v 10:00 hodin a 7. června je pro Vás připraveno bohaté občerstvení a zábavný odpolení program pro děti k tanci a poslechu bude hrát Tarantule. Večer od 20:00 do 2:00 je naplánovaná zábava s dívčí skupinou La Nanita. Více najdete v přiloženém letáčku.

Vážení spoluobčané, restaurace sokolovna ve Vávrovicích Vás zve v pátek 5. července a v sobotu 6. července na PIVNÍ SLAVNOSTI čeká na Vás bohaté občerstvení, široká nabídka piv, grilované speciality a atrakce pro děti. Akce začínají v pátek od 16 a v sobotu od 15 hodin. Vstup je zdarma.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic Vás srdečně zve na tradiční neckyádu, která se pořádá v sobotu 22.6.2019. Start plavidel můžete sledovat od 14:00 hodin na mostě v Držkovicích a cílovou stanicí je areál Sokolovny ve Vávrovicích. Kde je pro Vás i všechny děti připraven bohatý zábavný program. Můžete se těšit na vyhlášení plavidel, výpravnou pohádku pro děti, malování na obličej, pouťové atrakce a také dětské kolotoče. Jako třešnička je pro děti přichystána zábavná pěna.( Doporučujeme vzít pro děti náhradní oblečení) Dále Vás chceme informovat o plánovaném leteckém ošetření zemědělských ploch na území městské části Vávrovice, které proběhne ve dvou aplikacích. Termín první aplikace bude pravděpodobně v pondělí 24. června, případně v úterý 25. června a to v závislosti na povětrnostních podmínkách. Druhá aplikace bude provedena 7 až 10 dnů po první aplikaci. Aplikovaný prostředek není nebezpečný pro člověka ani není toxický pro včely, zvěř, vodní organizmy a podobně.

Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů z Vávrovic pořádá v sobotu 8.6.2019 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti ve Vávrovicích další kolo MSP2019 v požárním sportu. Přijďte fandit a podpořit naše hasiče. Dále jste zváni v sobotu večer na taneční zábavu se skupinou MARATON. Akce začíná v 19:00 hodin v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Výtěžek z akce bude věnován na dobročinné účely. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Dále upozorňujeme všechny občany, že od pondělí 10.6.19 do neděle 16.6.19 bude v celé městské části probíhat odečet plynoměrů .

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 26