Zprávy

Zastupitelé městské části Vávrovice Vás srdečně zvou na již 16. slavnosti, které se v letošní roce konají v sobotu 25. srpna 2018 v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Zahájení akce začíná slavnostním ceremoniálem v 9:00 hodin u školy ve Vávrovicích. Slavnostně ke sto letům založení republiky bude vysazena lípa a průvodem půjdeme přímo do areálu sokolovny, kde na Vás čeká celodenní program. Přijdtě se také podívat, těšíme se na Vás.

TJ Palhanec pořádá v sobotu 18.8.2018 od 14:00 hodin na fotbalovém hřišti na Palhanci VELKÝ DĚTSKÝ DEN. Čeká na Vás spousta zábavy i občerstvení. Zváni jsou všechny děti tak i rodiče. Veškeré atrakce jsou zdarma. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

Bylo by vhodné, aby byly přihlášky dodány nejpozději / nejlépe do 7. září 2018. Jelikož v tomto období je plánovaný rozvoz nádob. Poté bude nutno si nádobu přivézt. Pokud si už někdo nádobu objednal, nemá provádět objednání - odeslání podruhé, protože pak jsou přihlášky 2 a je to matoucí. Objednávku je možné vyplnit na webovém formuláři města, nebo vyplnit formulář na úřadě městské části. Informace k vyplňování formuláře na webových stránkách: Přihláška je stále na webových stránkách statutárního města Opavy http://www.opava-city.cz/ Menu >>> Životní prostředí >>> Přihláška k Systému separovaného sběru odpadu města (Upozornění: Po odeslání nepřijde automatická odpověď, ale pokud se vyplní a zaklikne odeslat, pak je přihlášení provedeno a není dobré provádět odeslání podruhé, protože pak jsou přihlášky 2 a je to matoucí).

Z důvodu nedostatku vody byla akce zrušena, náhradní termín upřesníme. Hasiči z Palhance pořádají v sobotu 4.8.2018 tradiční TROKIÁDU. Plavidla startují ve 14:00 hodin od sokolovny ve Vávrovicích, cílovou stanicí je hasičský areál na Palhanci. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Zábava i občerstvení je zajištěno.

Vážení spoluobčané, FK NOVA Vávrovice Vás zve v sobotu 28.7.2018 na fotbalové hřiště, kde se od 16:00 hodin koná Memoriál Václava Laiferta.Čeká na Vás exhibiční zápas GALUS team vs. BOBO team a pro děti je připraven bohatý zábavný program. Veškerý výtěžek z této akce bude použit na rehabilitační péči pro malého Rostíka Vegela, která není hrazena z veřejného pojištění. Dále FK Nova pořádá v sobotu 4.8. 2018 od 9:00 hodin tradiční turnaj fotbalových zápasů NOVA Cup 2018. Na Vaši účast se těší pořadatelé. Staňte se i vy dárci, stačí když se účastníte.

TJ Sokol Vávrovice Vás srdečně zve na taneční zábavu se skupinou Maraton, která se koná v sobotu 21.7.2018 od 20:00 hodin v areálu sokolovny ve Vávrovicích. Připraveno je pro Vás občerstvení i skvělá zábava.

Rybářská Parta Hic z Vávrovic srdečně zve všechny bez rozdílu věku a pohlaví, na 3. ročník uspěšné soutěže Rybářský pětiboj. Akce se uskuteční dne 21. července. Prezentace soutěžících začne od 14:00. Start soutěže je stanoven na 14:30. Startovné pro všechny kategorie je zdarma. Kategorie jsou rozděleny do 4 soutěžních skupin (děti do 10-ti let, děti do 15-ti let, ženy a muži). Čeká na Vás 5 soutěžních disciplín (hod do dálky, poznání ryb, odhadnutí délky ryby, lovení ryb a jako novinka útěk před porybným). V každé kategorii pro první 3 umístěné čekají věcné ceny a hlavně živí kapříci. Celé odpoledne Vám bude zpříjemňovat hudba, skvělé jídlo z grilu a udírny, vychlazené pivko a hlavně přátelské prostředí.

Nabízíme ke stažení nové vydání Okénka č.36 (červen 2018)

1 | 2 | 3 | 4 | ...

Strana 1

Další >

2 z 22